Gizlilik, Haklar ve Yayın Politikası

KaKsi.Net olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

  • Yorum alanları
  • İletişim sayfası
  • Sosyal Ağlar
  • Yayın Hakları
  • Yayın Politikası

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile Site yetkilileri ve editörlerine ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sizinle tekrar irtibat kurulacaktır. Bu alandaki bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
KaKsi.Net üzerinde yayınlanan makaleler ve başlıkların Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağlar üzerinde paylaşımı yapılabilir. Bu konuda ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri

Yayın Hakları
KaKsi.Net web sitesi üzerinde yayınlanan paylaşımların tamamı yasal düzene uygun olarak hazırlanmaktadır. KaKsi.Net editörleri dışında, site ziyaretçi veya 3. taraflardan alınarak yapılan paylaşımlar tamamen tarafların rızası alınarak yapılmıştır. Bu bağlamda, yapılan 3. taraf paylaşımların(Yazı, Şiir, Makale) rıza veya izin olmadan yayınlanması durumunda veya T.C. yasalarına aykırı bir durum ihtiva etmesi halinde ilgili yasal merciler veya hak sahiplerinin talebi doğrultusunda paylaşım yayından kaldırılacaktır. Bununla beraber, ziyaretçi veya üyelerin KaKsi.NeT blog web sitesine yayınlanması amacı ile göndereceği paylaşım ve yorumlarda kişiler gönderilerinin yayınlanmasını ve T.C. Yasalarının gereğini kabul etmiş sayılır.

Yayın Politikası
KaKsi.Net web sitesi üzerinde, hakaret, aşağılayıcı, küçük düşürücü ve argo terimlerin kullanımı kesinlikle yasaktır. Sitemiz tamamen bilgi paylaşımına dayalı bir platformdur. Bu bağlamda herhangi bir bayrağa, milliyete, dine, ırka veya cinsiyete karşı yapılabilecek hakaret, aşağılama, küçük düşürme ve argo terimler yayınlanmayacak ve tekrarlanması halinde ilgili yasal mercilere bildirilecektir.