Kompanzasyon Kapalı Beta Başvuru Formu

Kompanzasyon ceza takip uygulaması için kapalı beta başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde yenilikleri yayına girmeden önce gözlemleyebilir, yöneticiye geri bildirimde bulunarak uygulamayı geliştirmede katkıda bulunabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup başvuruda bulunmaktır. Sistem yöneticisi tarafından başvurunuz incelenerek onaylanacak ve size Google Play davet linki gönderilecektir. Davet linkinden doğrudan beta programına katılıp güncel beta sürümü yükleyerek kullanımıza devam edebilirsiniz.

Mesaj kısmında başvuru yapmanız konusunda kısa bir açıklamada bulunursanız, başvurunuzun onaylanması konusunda daha kesin bir sonuç almanız mümkün olacaktır.

Uygulama Görüntüleri

    DİKKAT : Her ne kadar uygulama beta sürümü veri kurallarına ve kaidelerine bağlı bir şekilde hazırlansa da, mevcut verilerinize zarar verme ihtimali olabilir. Böyle bir duruma karşı bilgilerinizin aylık raporlarını alarak dosyalarını E-mail olarak kendi email adresinize gönderip bir yedek almanızı tavsiye ederiz.